Lešenár, vodič sk. C

Scaffold masters s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 000 EUR/mesiacMožnosť práce je buď na SZČO alebo na TPP. SZČO: od 19-22€. Zamestnanci: 4000€/brutto. Výška mzdy zavisí od skúseností, znalosti jazyka, mzda sa postupne zvyšuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných lešenárov a vodičov sk. C na dlhodobé a stabilné projekty v Nemecku (okolie Mníchova).

Pracovať budete v slovenskej partii.

Náplňou Vašej práce bude montáž a demontáž lešenia.

Ponúkame:

  • zabezpečené a plne hradené ubytovanie,
  • príspevok na cestovanie v prípade SZČO, zamestnanci majú cestu plne preplatenú,
  • pracuje sa 50 - 60h / týždenne (pon - sobota),
  • fakturácia je v dvojtýždňových intervaloch,
  • možnosť poberania záloh,
  • firemné autá,
  • individuálne dohadované turnusy,
  • vlastná aplikácia na rýchlu a presnú evidenciu hodín.

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácii nás kontaktujte.
Životopisy posielajte na email.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Lešenár, stavebníctvo, vodič sk. C

Počet rokov praxe

2

Koho hľadáme:

  • lešenárov s praxou a vodičov sk. C - s praxou,
  • výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka,
  • ochota pracovať na turnusy v zahraničí,
  • fyzická zdatnosť a odvaha pracovať vo výškach,
  • vlastné auto výhodou.

Spoločnosť Scaffold masters s.r.o. sa rozvíjala od roku 2017. Naším prvotným zameraním je montáž a demontáž lešenia, nie len na domácom, ale aj na švédskom a nemeckom trhu. Postupne sme rozšírili náplň prác o zastrešovanie objektov, stavebnú činnosť a o zemné a výkopové práce. Našou prioritou je sprostredkovanie zručných a spoľahlivých pracovníkov, o čom svedčí viac ako 550 úspešne ukončených projektov v spolupráci s lídrami na trhu ako CHE Ställningar, Sax Gerüstbau GmbH, Söll Gerüstbau GmbH a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt