Kontrolór kvality

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností kandidáta. Základná mzda + letný a zimný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola výrobkov vyrábaných spoločnosťou Rademaker ako aj výrobkov z kooperácie.
Zodpovednosť za správne administratívne spracovanie údajov.
Reklamačné protokoly.
Spolupráca s dodávateľmi v rámci outsourcingu.

Príplatky nad rámec zákona, preplácanie nadčasov.
Jednozmenná prevádzka.
Nástupný bonus pre nového zamestnanca vo výške 500,- Eur.
Odmena novému zamestnancovi po skúšobnej dobe vo výške 200,- Eur.
Letný bonus.
Zimný bonus.
Výučba anglického jazyka v rámci pracovnej doby.
Sociálny program - príspevky na pracovné jubileum, životné jubileum, spoločné podujatia, sociálna výpomoc, mikulášske balíčky pre deti zamestnancov, výlety.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (DDS).
Edenred karta - kredit, ktorý využijete podľa vlastného uváženia.
Vstup na plaváreň s 50% zľavou, vstup na zimný štadión zdarma.
Pitný režim na pracovisku, zabezpečená strava na pracovisku.
Odmena za odporúčanie nového zamestnanca v sume 500,- Eur.
Parkovanie pre zamestnancov priamo pri výrobnom závode.
Príjemný kolektív, čisté a moderné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť technických výkresov.
Prax v OTK výhodou.
Zodpovedný prístup k práci.
Samostatnosť a komunikatívnosť.
Občasná práca s bremenom.

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Čerňanská
Tel.: +421905862565
E-mail: poslať životopis