Merací technik / kontrolné merné stredisko

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiac1600,- EUR ( 1300 EUR základná zložka mzdy, 300 EUR tvoria zákonné príplatky )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v nepretržitej prevádzke.
Meranie a uvoľňovanie dielov počas procesu výroby
Meranie vzoriek
Meranie na 3D meracom stroji
Programovanie na 3D meracom stroji
Meranie vstupnej kontroly
Vykonávanie expedičných meraní a výrobkových auditov
Starostlivosť o zariadenia nachádzajúce sa v priestoroch KMS a výrobných priestoroch
Vizuálna kontrola dielov
Expedičná kontrola
Zber dát, editácia a evidencia v podnikovom systéme

Príspevok na cestovné od 10km / 0,25 eur / km.
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD.
Podniková jedáleň - zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur.
Zaujímavý sociálny program :
-permanentka na letné kúpalisko
-masáže vo Vitalise
-voľný vstup do wellness Malé Bielice
-365GYM fitness
-podnikové akcie
-poukaz do lekárne
-vzdelávanie a možnosť kariérneho postupu
-bonus až 1000€ za odporučenie ďalšieho zamestnanca.
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem.
Budeme oslovovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje žiadosti s pracovným životopisom na poštovú alebo emailovú adresu spoločnosti.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske technológie - spracovanie kovov

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 roky

Technické vzdelanie
Skúsenosť s výrobným procesom (obzvlášť spracovanie kovov)
Znalosť štatistických metód (Poloha, Rozptyl, Ovládanie, Procesná spôsobilosť )
Znalosť noriem ISO 9001, EN9100, IATF 16949
Znalosť technických noriem
Znalosť 3D-merania, programovania 3D-prístrojov ( Calypso výhoda ), merania s meradlami (skúšobné, kontrolné a meracie zaradenia a pod.)
Základná znalosť metrológie
PC- znalosti (MS Office, MS Project, MS Visio, ERP-System)
NJ alebo AJ výhoda

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911660502
E-mail: poslať životopis