SMT inžinier

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacMzda je vrátane pohyblivej zložky a navyšuje sa v závislosti od skúseností a schopností kandidáta + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zavádzanie a optimalizáciu technologických procesov SMT výroby,

  • príprava a vypracovanie pracovných postupov pri zavádzaní nových SMT procesov do výroby,
  • spolupráca s oddelením údržby pri zaškolení pracovníkov údržby a definovanie preventívnych prác údržby nových SMT procesov,
  • podpora a spolupráca pri projektoch v rámci výrobných technológii SMT,
  • návrhy na zlepšenie procesu SMT výroby na eliminovanie chýb a zvýšenie efektivity,
  • vytváranie programov pre osádzacie stroje SMT,
  • komunikácia s dodávateľmi ohľadom servisu, opráv a spotrebného materiálu.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,

- čisté, moderné pracovné prostredie,

- 13. plat až do výšky 110% mzdy,

- ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov,

- bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca,

- príspevok na dopravu z/do zamestnania,

- flexibilný pracovný čas,

- odborný rast a vzdelávacie aktivity,

- darčekové poukážky, firemné akcie,

- stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál).

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Min. 2 roky praxe na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle,

  • osvedčenie podľa §21 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. výhodou,
  • znalosť programovania osadzovacích strojov,
  • samostatnosť, ochota učiť sa nové veci, ochota cestovať.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt