Programový inžinier

Miesto práce
Kechnec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 856 EUR/mesiacMzda: Junior od 1357 EUR brutto/mesiac, Senior od 1856 EUR brutto/ mesiac, mzda zahŕňa 13ty plat, finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Tvoja náplň práce?

Celková zodpovednosť za program z pohľadu kvality, času a nákladov, od cenovej ponuky až do konca výroby

  • Zodpovednosť za riadenie programu / projektu podľa GPMS
o Fáza cenovej ponuky (Q2)
o Programy vo fáze sériového rozvoja (SD)
o Programy vo fáze sériovej výroby (SP)
o Programy v close-down fáze (CD)

  • Koordinovanie celkového plánovania a kontroly realizovateľnosti projektu.
  • Zdokumentovanie stavu projektu, vytvorenie správy (napr. Správy o stave projektu) a iniciovanie míľnikov projektu.
  • Sledovanie dodržiavania cieľov (kvalita, náklady, termíny) a ak je to potrebné, navrhnúť a iniciovať nápravné opatrenia.
  • Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie.
  • Koordinovanie zavádzania inovácií a nových technológií v rámci projektu.
  • Kooperácia s centrálnymi oddeleniami a závodmi.
  • Kooperácia a komunikácia so zákazníkom ohľadom stavu projektu.
  • Identifikácia problémov v jednotlivých fázach projektu a zavedenie potrebných opatrení.
  • Koordinácia ako komunikácia zákazníckych požiadaviek interne / smerom k zákazníkovi.
  • aktualizovanie otvorených bodov, úloh a aktivít v Planview

Celková zodpovednosť za program za zmeny týkajúce sa produktu a procesov pre jednotlivé projekty

  • Koordinovanie zmien z pohľadu realizovateľnosti, uplatniteľnosti, kvality, času a nákladov od začiatku až po implementáciu danej zmeny.
  • Proaktívna komunikácia so žiadateľom zmeny ako aj oddeleniami, ktorých sa to týka.
  • Rozhodovanie sa na základe VDA Matice o oboznámenie zákazníka o danej zmene.
  • Príprava podkladov a prezentácii smerom k zákazníkovi.
  • Komunikácia a predstavenie zmien zákazníkovi.
  • Sledovanie vplyvu zmeny na cenu prevodovky.
  • zadávanie vstup za program v PLM.

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaná 13-ta mzda.
  • Kvartálny Bonus (ekvivalent 14-ta mzda).
  • Príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť až do 150 EUR / mesiac
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Systém benefitov Cafeteria alebo karta MultiSport.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia až do 100 EUR.
  • Bonus pri jubileách 100 - 200 EUR.
  • Príspevok na teambuilding.
  • Odmena za darovanie krvi mimo pracovného času 40 EUR.
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 - 2000 EUR.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Flexibilný pracovný čas (ak ho pozícia dovoľuje).
  • Práca v medzinárodnej prostredí s najmodernejšími technológiami

MAGNA PRE VÁS
Firemné akcie (organizujeme: Vianočný večierok, Letný deň, športové turnaje)
Šport (podporujeme: MMM v Košiciach, Spoznaj Behom Košice)
Zdravie (Dni Zdravia, vitamínové balíčky, darovanie krvi, program pomoci zamestnancom)
Región (podporujeme: Karpatská nadácia, Active Life, Naše mesto, obec Kechnec)
Vzdelávanie (spolupracujeme: TUKE, SPŠ Košice, SOŠ Šaca, SOŠ Železničná, DSA Trebišov, MyMachine)
Životné prostredie (podporujeme rozvoj biodiverzity v okolí závodu)

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zareaguj na Profesii a zašli nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Univerzitné vzdelanie technického smeru s príslušnou kvalifikáciou v strojárstve, výrobe vozidiel alebo priemyselnom inžinierstve (inžinierske strojnícke alebo elektrotechnické zameranie)
  • Anglický jazyk a Nemecký jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
  • Práca s PC (MS Office)
  • Prax vo výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle - výhodou
  • Znalosti o projektovom manažmente v multikultúrnom prostredí - výhodou
  • Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch - výhodou
  • Základné vedomosti o nástrojoch kvality (SPC, FMEA, 8D, PPAP)

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Edita Ivanová
E-mail: poslať životopis