Procesný Inžinier (pre Tím technických modifikácií - oblasť konštrukcie)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac+ Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel?

Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu výtvarajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Tvorba dizajnu a konštrukcie pre nové zariadenia, tvorba strojovej dokumentácie.
  • Spolupráca a podpora počas simultánneho inžinierstva počas trvania projektu.
  • Inžinierska podpora pre industrializáciu strojov a zariadení v Tíme technických modifikácií.
  • Neustále zlepšovanie existujúcich procesov pre výrobu na príslušnej oblasti.
  • Optimalizácie nákladov v rámci zverenej oblasti výroby v súvislosti s vývojom prevodovky (náklady na nástroje, šrotovitosť dielov, skladové zásoby nástrojov a náhradných dielov).
  • Štúdie realizovateľnosti a nákladovosti na nové stroje, zariadenia, nástroje, rovnako ako úpravy existujúcich procesov a zariadení.
  • Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie.
  • Spolupráca pri výbere dodávateľov, technológií a ich technické zdôvodnenia, účasť na workshopoch.
  • Špecifikovanie a objednávanie strojov podľa aktuálneho procesu, dohliadanie na preddobierku linky a finálnu akceptáciu do výroby, spolupráca s inými oddeleniami.
  • Príprava, implementácia a pravidelná aktualizácia procesnej dokumentácie.
  • Spolupráca s údržbou pri riešení technických problémov (poruchy linky) a pri preventívnej údržbe.
  • Tréning a podpora výrobného personálu. Príprava školiacich podkladov a realizácia školení.
  • Spolupráca s inžiniermi kvality, údržbou, ergonómiou.
  • Vytváranie a aktualizácia procesnej FMEA, machine FMEA
  • SPC - Kontrola a riadenie procesov podľa SPC.

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis len v anglickom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma), Nemecký jazyk – výhodou.
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, optimálne v oblasti strojárstva.
  • Min. 2 ročné skúsenosti, alebo výborný prehľad v oblasti výrobného inžinierstva.
  • AudoCad 2D – pokročilý
  • Catia, Inventor 3D – pokročilý.
  • Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch.
  • Základné vedomosti o systémoch manažmentu kvality (IATF, TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001).

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis