Operátor výroby - CNC

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP (podľa dostupnosti)
Od 720 EUR/mesiacOd 720 EUR brutto / mesiac + 40 EUR brutto po 3-6 mesiacoch + Garantovaný 13 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvarajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Nastavovanie CNC stroja, meranie dielov.
  • Obsluha liniek obrábacieho centra.
  • Vykonanie jednoduchých údržbárskych a čistiacich prác.
  • Zabezpečenie poriadku a čistoty na pracovisku.
  • Práca cez agentúru dočasného zamestnávania.

  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Stravné lístky
  • Príplatky aj nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.
Zaslaním životopisu prostredníctvom stránky www.profesia.sk zároveň súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce aj spoločnosti Grafton Slovakia, s. r. o., ako agentúre dočasného zamestnávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • Ochota pracovať na 3x 12hod zmeny PON-PIA
  • Prax s nastavovaním CNC strojov .
  • Prax vo výrobnej spoločnosti podmienkou.
  • Zmysel pre zodpovednosť

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Žifčák
E-mail: poslať životopis