Skladník VZV pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac1000 Eur/mesiac + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Čo bude náplňou Vašej práce?

· Príjem, kontrola, skladovanie a evidencia prijatého materiálu
· Nákladky a výkladky dopravných prostriedkov
· Uloženie materiálu na skladovú pozíciu
· Administratívne spracovanie prijatého/vydaného tovaru
· Identifikácia, výdaj a manipulácia s materiálom podľa platných procesov
· Zásobovanie výrobných oblastí materiálom
· Realizácia inventúr
· Spolupráca s ostatnými oddeleniami
· Manipulácia s ne/vratnými obalmi, prebaľovanie materiálu podľa požiadaviek
· Práca s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkom

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

· Prax s prácou v sklade a s obsluhou VZV min 5 rokov
· Platný preukaz na VZV
· Anglický jazyk - úroveň B1
· Znalosť SAP
· Počítačové zručností (skener / PC)
· Prax vo výrobnej spoločnosti

· Schopnosť pracovať samostatne
· Schopnosť flexibilne sa prispôsobovať požiadavkam
· Zmysel pre zodpovednosť
· Schopnosť pracovať v tíme
· Systematický prístup k práci

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis