Zmenový údržbár junior

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 304 - 2 073 EUR/mesiacZákladná mzda vo výške 1154€ + prémie 150€. Výška mzdy závisí aj od skúseností vybraného kandidáta. Ku mzde prináleží aj 13. plat vo forme letného a zimného bonusu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme absolventov technických škôl so záujmom vzdelávať v automobilovej údržbe.
Naučíme ťa postupne:
odborné prevádzanie opráv robotických, zváracích a nitovacích zariadení
diagnostika a odstraňovanie porúch robotických, zváracích a nitovacích zariadení (opravy mechanických, elektornických časti strojov)
prestavovanie a nastavovanie robotických, zváracích a nitovacích zariadení
nadstavovanie pozícií a kvality zvarov
manipulácia a korekcia v programe zariadení
evidencia náhradných dielov

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka,
stravné nad rámec zákona v hodnote 5,00EUR zamestnanec si prispieva iba 1,00EUR
cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
podieľ na zisku spoločnosti,
odmeny za zlepšovacie návrhy, za odporučenie vybraného kandidáta
príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok,
odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese,
ovocné dni, pitný režim,
odmena za zlepšovacie návrhy,
jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov,
vianočné darčekové poukážky,
športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny,
odborné externé školenia v technickom smere,
skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba robotických, zváracích a nitovacích zariadení

znalosť výkresovej dokumentácie, technické myslenie,
ochota a chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa,
flexibilita
práca na zmeny

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trajlinek
Tel.: +421910670520
E-mail: poslať životopis