Finančný kontrolór (Senior)

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacMzda od 1800 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie. Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrolling nákladov, reporting.
  • Kontrola zásob
  • Spolupráca na implementácii CO modulu v SAP v spolupráci so zodpovednými z iných oddelení a s externými SAP konzultatmi.
  • Analýza ziskovosti.
  • Tvorba business plánu a kvartálnych rozpočtov.
  • Analýza odchýlok oproti plánu v P&L a BS
  • Mesačné/kvartálne/ročné uzávierkové aktivity a reporting
  • Spolupráca pri aplikovaní a kontrola dodržiavania interných procedúr.
  • Ad-hoc analýzy podľa požiadaviek manažmentu.

  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie.
  • Pružná pracovná doba.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Ročný balík benefitov.
  • Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
  • Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Financie / Controlling

Počet rokov praxe

5

  • Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma).
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti ekonomiky / financií.
  • Relevantná pracovná skúsenosť aspoň v rámci oddelenia Financie a Kontrollingu.
  • MS Office (Excel a PowerPoint).
  • Analytické zručnosti a schopnosť riešiť problémy.
  • Komunikačné zručnosti.
  • Schopnosť pracovať v tíme a prispôsobiť sa meniacim sa úlohám a podmienkam.

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Tresa
Tel.: +421904235371
E-mail: poslať životopis