Operátor výroby pre spoločnosť Magna Electronics Slovakia

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
854 EUR/mesiac854 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba kamier pre autonómne riadiace systémy do aút v novovzniknutej spoločnosti Magna Electronics Slovakia v Kechneci.

  • Práca podľa pracovných, procesných a kvalitatívnych pokynov na výrobných linkách
  • Osluha strojov, zariadení a testerov
  • Práca s dielmi používanými v elektronike
  • Zhodnotenie a vizuálna kontrola vyrobených dielov
  • Eliminovanie chýb pri procese výroby a návrhy zlepšujúcich opatrení
  • Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku podľa zásad 5S

Garantovaný 13-ty plat
Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
Príspevok na cestovné
Zvýhodnené stravovanie
Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch
Ročný balík benefitov
Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov
Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti
Karta Multisport

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú VÝHODOU
  • Prax na SMT linkách výhodou
  • Možnosť tréningu aj v zahraničí
  • Flexibilita a ochota pracovať na rôznych pozíciách v rámci výroby
  • Aktívny prístup a vysoká miera samostatnosti
  • Zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt