Technik kvality - procesná kvalita

Miesto práce
Kechnec
1 100 EUR/mesiacMzda od 1100 EUR brutto / mesiac + Garantovaný 13. plat + Ročný bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie procesnej kontroly kvality podľa technických noriem a podmienok.
  • Spolupráca pri odstraňovaní závad na dieloch a materiáloch, vypracuvávanie dokumentácie k závadám.
  • Participácia na riešení reklamácií, zabezpečovanie protokolov a podkladov.
  • Kontrola rozmerov, kvality, funkcie a úplnosti procesu a materiálu.
  • Určovanie počtu vzoriek určených pre kontrolné skúšky a prevádzanie ich výberu.
  • Vyhotovovanie protokolov o vadách dodávok odlišnej alebo nevyhovujúcej kvality.
  • Dohliadanie na správne triedenie, značkovanie, ukladanie, ošetrovanie a dopravu materiálu, polotovarov, nakupovaných výrobkov a ich častí.
  • Dodržiavanie platných právnych ako aj interných predpisov na zabezpečenie kvality produktov, ochrany životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci.
  • Dodržiavať Etický kódex spoločnosti Magna a s ním súvisiace politiky.
  • Ďalšie povinnosti a zodpovednosti, ktoré sú pridelené.

  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Zvýhodnené stravovanie.
  • Pružná pracovná doba.
  • Karta Multisport
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
  • Ročný balík benefitov.
  • Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
  • Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer, Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Electronics Engineering

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené minimálne SŠ ideálne s elektrotechnickým zameraním (vyhláška §21) alebo technického smeru.
  • Prax minimálne 3 roky na na obdobnej pozícii.
  • Skúsenosť s výrobou na SMT linke a s SMT procesmi výhodou.
  • Znalosť základných nástrojov kvality, PPAP, FMEA, 8D.
  • Znalosť normy IPC (certifikát).
  • Znalosť AJ - výhodou.
  • Práca s PC.
  • Zodpovedný a flexibilný prístup.

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Tresa
Tel.: +421904235371
E-mail: poslať životopis