Vodič vysokozdvížného vozíka / Skladník junior

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 306,5 - 1 483 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1156,50 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme začínajúcich vodičov VZV aspoň s ročnou praxou a platným preukazom vodiča VZV.
Tvojou náplňou práce bude:
Obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov
Vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel
Vychystávanie hotových dielov na základe
Kontrola dokumentácie zásielok materiálu, prípadne zásobníkov
Kontrola identity, poškodenia a znečistenia zásobníkov a ich prípadné vyčistenie od nepotrebných štítkov alebo odpadu
Riešenie odchýlok a nedostatku skladových zásob
Skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu
Fyzické a systémové zaskladňovanie surového aj hotového materiálu na určené skladové pozície podľa FIFO
Fyzické a systémové zásobovanie výrobných zariadení materiálom podľa FIFO
Fyzická kontrola skladových zásob
Riešenie CMR a vychystávanie tovaru
Vykonávanie fyzických inventúr
Zaškolenie, tréning a zástup kolegov/kolegýň
Plnenie úloh podľa pokynov vedúceho

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
Pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do kmeňového stavu
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Stravné lístky v hodnote 5,70 EUR s doplatkom len 1 EUR
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň od 2,20 EUR - 8,80 EUR
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Odmena za zlepšovacie návrhy
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Vianočné darčekové poukážky
Multišport karta
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa čl.13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s vedením VZV

Počet rokov praxe

1

stredoškolské vzdelanie (dopravné, technické, všeobecné)
skúsenosti s vedením VZV aspoň 1 rok a platný preukaz vodiča VZV
počítačové znalosti:
MS-Office
znalosti SAP výhodou
samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, ochota učiť sa
ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trajlinek
Tel.: +421910670520
E-mail: poslať životopis