Zmenový majster do výroby

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 707 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1707,00EUR + kvartálne odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s riadením zamestnancov ? Hľadáme do nášho tímu zmenových majstrov do automobilovej výroby.

Tvojou náplňou práce bude:

Koordinácia zamestnancov vo výrobe a zaškolenie nových zamestnancov v príslušnej oblasti
Obsluha a kontrola zváracích a prevádzkových zariadení
Kontrola výroby a zodpovednosť za kvalitu a kvantitu vyrobených dielov
Odstraňovanie jednoduchých porúch
Spolupráca na výrobnom plánovaní
Spolupráca pri uvoľňovaní výroby v kooperácii s kvalitou
Vypisovať a rozdávať výrobné správy a denné správy ako aj kontrolať ich správne vypisovanie
Kontrolovať efektivitu výroby
Motivácia a podpora spolupracovníkov, vedenie hodnotiacich pohovorov
Pri výpadku a poruchách zariadenia zorganizovať pracovnú činnosť výrobných zamestanancov
Zodpovednosť za správnosť dochádzky zamestnacov
V prípade nutnosti zastúpiť výrobných zamestnancov
Kontrolovať plnenie pracovných a kontrolných postupov
Práca v trojzmennej alebo 4 zmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
Pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do kmeňového stavu
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Stravné lístky v hodnote 5,70 EUR s doplatkom len 1 EUR
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň od 2,20 EUR - 8,80 EUR
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Odmena za zlepšovacie návrhy
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Multisport karta
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa čl.13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie (dopravné, technické, všeobecné)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Stredoškolské vzdelanie s maturitou,
Skúsenosti v oblasti výroby v automobilovom priemysle aspoň 3 roky,
Mierne pokročilá znalosť AJ alebo NJ,
Flexibilita
Počítačové znalosti: MS-Office, znalosti SAP výhodou,
Skúsenosť vo vedení zamestnancov
Samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, ochota učiť sa
Dobré komunikačné schopnosti, orientácia na cieľ a kvalitu

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trajlinek
Tel.: +421910670520
E-mail: poslať životopis