Logo Be Lenka s.r.o.

Logista

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Be Lenka hľadá logistu pre svoj neustále narastajúci medzinárodný trh. Ak máš vášeň pre logistiku, odhodlanie prijímať nové výzvy a prinášať inovatívne riešenia, si tým, koho hľadáme!

Tvojou každodennou náplňou práce bude:

• analýza dát a nákladov na dopravu, kontroling, reporting,
• cenová ponuka, vyjednávanie o cene a podmienkach s odosielateľom a dopravcom
• komunikácia s partnermi
• nastavovanie dopráv v systéme nášho e-shopu
• riešenie najrôznejších problémov spojených s prepravou tovaru
• spravovanie zákazníckeho účtu (fakturácia a mesačná uzávierka knihy)
• spolupráca pri inventarizácii, vedení administratívy skladu, kontrola dodacích listov
• organizácia transportov (produktívny, neproduktívny materiál)
• kontrola systémových skladových pohybov doplnkového materiálu
• návrh úprav pre optimalizáciu logistiky produktov a materiálu

Požadujeme:

• Microsoft Office – Pokročilý
• Znalosť Power Query, Power Pivot a Power BI výhodou
• Znalosť colných predpisov bude vo výberovom konaní tiež tvojou výhodou

Neustále meniace sa prostredie, aktívne dianie a dynamika je to, čo charakterizuje našu spoločnosť. Ak ťa takéto prostredie láka, využi príležitosť stať sa súčasťou nášho príbehu. Žijeme tým, čo hlásame a firemné prostredie nás podnecuje k tvorivosti a k odvahe snívať vo veľkom. Robíme veci inak a meníme trh - vyvíjame, vyrábame a predávame skvelé barefooty ktoré ľudia milujú. Sme firma, v ktorej nepoznáme limity, sme k sebe úprimní, motivujeme sa, bavíme sa, ale čo je najdôležitejšie - ideme bomby a teraz sa k nám môžeš pridať aj ty.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky zadarmo pri nástupe a zľavy na ďalšie naše produkty, plus mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak s tebou táto pracovná príležitosť rezonuje, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, medzinárodný obchod, ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- logické myslenie
- samostatnosť
- chuť sa učiť, neustále sa posúvať, open mind
- vytrvalosť, entuziazmus, drive
- zodpovednosť
- zmysel pre detail
- záujem o oblasť logistiky

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov, ktoré distribuujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Korčeková
E-mail: poslať životopis